NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

"PIT za baterie" - rusza III edycja akcji proekologicznej Cafe Finance

2015-01-26 09:32:08
Responsive image

Ogólnopolskie biuro rachunkowe Cafe Finance przygotowało wyjątkową ofertę dla wszystkich, którzy szukają pomocy przy wypełnieniu rocznego rozliczenia PIT i troszczą się o środowisko naturalne. Każdy, kto przyniesie do siedziby biura co najmniej trzy zużyte baterie, będzie mógł bez żadnych opłat skorzystać z pomocy doświadczonego księgowego przy rozliczeniu z urzędem skarbowym.

Niebawem startuje Akademia Cafe Finance

2014-12-17 09:41:56
Responsive image

Z myślą o wszystkich, którzy marzą o pracy księgowego i chcą poznać ją „od kuchni”, ucząc się od najlepszych specjalistów, ogólnopolskie biuro rachunkowe Cafe Finance przygotowało atrakcyjny program praktyk studenckich – Cafe Finance Academy.

Cafe Finance Firmą Godną Zaufania!

2014-12-02 16:31:11
Responsive image

Ogólnopolskie biuro rachunkowe Cafe Finance zostało odznaczone prestiżowym certyfikatem Firma Godna Zaufania 2014. Nagroda ta jest potwierdzeniem wiarygodności spółki na rynku, jak również zadowolenia klientów z oferowanych przez nią usług i nieposzlakowanej opinii o marce Cafe Finance na rynku.

Promocja na usługi księgowe dla nowych klientów CafeFinance

2014-11-20 09:15:01
Responsive image

CafeFinance - ogólnopolskie biuro rachunkowe, z myślą o osobach poszukujących kompleksowej i kompetentnej obsługi księgowej, przygotowało atrakcyjną ofertę na swoje usługi skierowaną do nowych klientów.

Franczyza w Cafe Finance

2014-11-15 11:53:03
Responsive image

CafeFinance to ogólnopolskie biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczaniem biznesowym w księgowości oferuje możliwość współpracy w ramach umowy franczyzowej na korzystnych warunkach.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: