NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Zmiana wartości towarów - jak księgować?

2016-12-08 11:15:53
Responsive image

Koniec roku to czas inwentaryzacji i liczenia produktów pozostałych w magazynach firm. To także start wielkich obniżek produktów i przedświątecznego szału zakupów. Część przedsiębiorców decyduje się na sprzedaż towarów po niższych kosztach, czasem nawet poniżej ceny zakupu . Jak wobec tego księgować zmianę wartości takich towarów?

Twój biznes jest odpowiedzialny społecznie? Musisz złożyć sprawozdanie

2016-11-18 12:51:42
Responsive image

Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o rachunkowości, która nakłada obowiązek sprawozdawczy na firmy, które podejmują działania w ramach tak zwanej społecznej odpowiedzialności biznesu.

Facebook i co dalej?

2016-11-18 12:47:43
Responsive image

Facebook to narzędzie pomocne marketingowo, sprzedażowo i wizerunkowo. Mówi się, że kogo nie ma na tej platformie, ten nie istnieje. Strony kwitną jak grzyby po deszczu, jednak wartość większości z nich nie jest wysoka. Co zrobić, aby przyciągnąć fanów na profil? Podrzucamy kilka dobrych pomysłów.

mID - czym jest i jak może nam pomóc?

2016-11-04 10:43:11
Responsive image

mID, czyli mobile ID- dowód osobisty zapisany na smartfonach, to rozwiązanie, które promuje Ministerstwo Cyfryzacji. Czym jest projekt i jakie ma znaczenie dla przedsiębiorców? Wirtualnie podpowiadają eksperci Cafe Finance.

Jednolity podatek – co wiemy, a czego nie o planowanych zmianach.

2016-10-20 13:17:39
Responsive image

Inicjatywa wprowadzenia jednolitego podatku, łączącego PIT oraz składki na ZUS i NFZ wzbudza wiele emocji. Pojawiają się spekulacje i komentarze – przychylne oraz krytykujące rządowe pomysły. Eksperci Cafe Finance postanowili zebrać informacje medialne oraz te pochodzące ze źródeł rządowych dotyczące projektu ustawy. Co wiemy, a co pozostaje zagadką?

Czy inwestowanie jest dla każdego? Sprawdź!

2016-04-21 10:55:22
Responsive image

Coraz więcej ludzi szuka możliwości ulokowania swoich pieniędzy. Jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne promocje dotyczące kont oszczędnościowych, a fundusze inwestycyjne kuszą swoimi propozycjami. Jednak czy każdy powinien inwestować i czy każdy doradca inwestycyjny jest prawdziwym doradcą? Inwestowanie jest dla każdego?

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: