NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Czy biznesową kolację można wrzucić w koszta firmy? O reklamie i reprezentacji

2016-04-21 10:52:08
Responsive image

„Produkt obroni się sam” – tak jeszcze kilka lat temu myślała większość małych i średnich przedsiębiorców. Dziś już wiemy, że bez odpowiedniej strategii promocji i komunikacji z klientem nawet najlepszy produkt skazany jest na porażkę. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj spopularyzowania naszej instytucji zdecydujemy się, będzie to wymagało zainwestowania mniejszych lub większych funduszy. Czy możemy zatem zaliczyć wydatki na reklamę lub reprezentację do kosztów uzyskania przychodu?

Tata na urlopie! Z jakiego rodzaju urlopów mogą skorzystać ojcowie.

2016-03-15 10:42:49
Responsive image

Od nowego roku zaczęły w Polsce obowiązywać nowe przepisy dotyczące urlopów, które mogą wykorzystać ojcowie. Eksperci Cafe Finance przypominają, z jakich możliwości mogą skorzystać obecni i przyszli tatusiowie oraz wskazują zmiany, które zaszły w kodeksie pracy.

Kontrola PIP bez stresu?

2016-03-09 11:33:32
Responsive image

Kontrola Państwowej Inspekcji Pracy to stresujące wydarzenie w życiu firmy. Denerwuje się właściciel denerwują się pracownicy. Stresów może przybyć ponieważ urzędnicy PIP dostali w ostatnim czasie zielone światło – będą mogli kontrolować „na legitymację”, bez wcześniejszego uprzedzenia pracodawcy. Jak przygotować się do wizyty PIP? Podpowiadają specjaliści Cafe Finance.

Ruszył Cafe Finance Cashflow Club!

2015-03-22 13:02:06
Responsive image

Z myślą o wszystkich, którzy chcą przekonać się o tym, że rozmowa o finansach może być świetną rozrywką oraz pragną rozwijać swoje inwestycyjne IQ, ogólnopolskie biuro rachunkowe Cafe Finance utworzyło Cashflow Club.

Cafe Finance doradza chcącym pozyskać fundusze UE

2015-03-03 08:55:17
Responsive image

Fundusze unijne pomogły wielu firmom rozwinąć nowe technologie, czy poszerzyć zakres oferowanych usług i produktów. Pozyskanie ich, jednak, nie należy do łatwych zadań. Z myślą o wszystkich, którzy chcą z pozytywnym skutkiem wnioskować o dofinansowanie ze środków UE, ogólnopolskie biuro finansowe Cafe Finance wzbogaciło swoją ofertę o doradztwo przy pozyskiwaniu funduszy.

Już 230 osób pobrało darmowy program do rozliczeń PIT za 2014 przygotowany przez Cafe Finance

2015-02-18 07:26:06
Responsive image

Cafe Finance udostępniło profesjonalny, darmowy program do przygotowywania deklaracji podatkowych PIT za rok 2014. Skierowany do wszystkich poszukujących łatwego w obsłudze i bezpiecznego narzędzia program pobrało już ponad 200 osób. Korzystający z niego podatnicy jednocześnie mają szansę przekazać 1% swojego podatku na kielecką Fundację Invictus.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: