NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Już 230 osób pobrało darmowy program do rozliczeń PIT za 2014 przygotowany przez Cafe Finance

2015-02-18 07:26:06

Aplikacja udostępniona przez Cafe Finance to specjalistyczne, a zarazem bardzo intuicyjne narzędzie, które pomoże bez trudu przebrnąć przez wszystkie pola formularza PIT i w kilkanaście minut przygotować rozliczenie bez obaw o popełnienie błędu. Program został oparty o nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz dokładnie sprawdzony pod kątem merytorycznym i technicznym, co gwarantuje poprawność wypełnienia deklaracji.

Każdy, kto skorzysta z tego oprogramowania wspiera prowadzoną przez biuro Fundację Invictus. Fundacja od lat koncentruje swoją działalność przede wszystkim na wspieraniu młodych, niepełnosprawnych sportowców. Honorowymi patronami działalności organizacji są znani sportowcy - siatkarz Paweł Zagumny oraz piłkarz ręczny Sławomir Szmal.

Z programu do rozliczeń PIT można skorzystać zarówno online, a więc bez konieczności instalacji na dysku, jak i offline – pobierając go na własny komputer. By to zrobić, wystarczy wejść na stronę www.cafefinance.pl i kliknąć w link na stronie głównej.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: