NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ruszył Cafe Finance Cashflow Club!

2015-03-22 13:02:06

To pierwsze miejsce w Kielcach, w którym każdy zainteresowany może bezpłatnie poznać niuanse gry edukacyjnej CashFlow.

Cafe Finance Cashflow Club utworzony został wspólnie z Biurem Karier Uniwersytetu Jana Kochanowskiego – zarówno z myślą o studentach, chcących lepiej zrozumieć świat finansów i rachunkowości, jak również wszystkich innych zainteresowanych tym, co związane z biznesem w wielkim świecie. Spotkania Klubu są szansą do zdobycia cennej wiedzy – takiej, która nie jest przekazywana w szkołach i na uczelniach. Uczestnicy mają szansę dowiedzieć się m.in. o różnicach między przychodem pasywnym a zyskiem kapitałowym, sposobach na zabezpieczenie sobie godnej emerytury, czy też czynnikach, które prowadzą do bogactwa. A to wszystko w luźnej i swobodnej atmosferze, przy planszy z grą.

Harmonogram oraz zapisy na spotkania Cafe Finance Cashflow Club  dostępne są na stronie: http://www.cafefinance.pl/cafe-finance-academy/cashflow-club

W każdej grze może uczestniczyć maksymalnie 12 osób, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. By wziąć udział w spotkaniu, należy zarezerwować sobie miejsce – wystarczy skorzystać ze specjalnego formularza internetowego.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: